AVENE PHYSIOLIFT CONTOUR DES YEUX krém vrásky, vačky a kruhy pod očami 15 ml

Kód: T50033
Neohodnotené
Značka: Avene
€31,90 –19 %
T50033 AVENE PHYSIOLIFT CONTOUR DES YEUX krém vrásky, vačky a kruhy pod očami 15 ml
€31,90 –19 % €25,99
Skladom

PhysioLift očný vypĺňa vrásky, vyhladzuje a spevňuje pleť v okolí očí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viditeľné vrásky v okolí očí, vačky a kruhy pod očami. Bohatý na upokojujúcu Termálnu vodu Avène, je špeciálne určený pre krehkú pleť v okolí očí. Jeho znášanlivosť bola testovaná na citlivej pleti.

Zmierňuje vačky a dokonca aj trvalé kruhy pod očami vďaka výnimočnej a patentovanej kombinácii doplnkových aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu pleti:

  • Ascofilin, „stavebná“ aktívna látka vysokej technológie pôsobiaca proti starnutiu pleti, ktorá pomáha reštrukturalizovať pleť za účelom nápravy výrazných vrások a straty pevnosti.
  • Mono-oligoméry kyseliny hyalurónovej, ktoré svojím špecifickým rozmerom intenzívne stimulujú prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej za účelom vyplnenia hlbokých vrások a vyrovnania pleti.
  • Pre-tokoferyl, ktorý svojimi silnými antioxidačnými účinkami chráni pleť.
  • Dextran sulfát s odľahčujúcimi účinkami viditeľne zmierňuje vačky a kruhy pod očami.

Spôsob použitia: Naneste večer ľahkým vklepávaním do očných kontúr, zamerajte sa na vrásky pri vonkajších kútikoch očí a jemne prejdite prstami pleť pozdĺž oblúka obočia.

Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. Tehotné ženy by prípravok nemali používať. Zabráňte vystavovaniu kože slnečnému žiareniu a používajte zodpovedajúce prípravky slnečnej ochrany. V prípade pálenia kože aplikujte s väčším časovým odstupom.

Spotrebujte: viď na obale.

Obsah: 15 ml

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.