AVENE XERACALM A.D CREME RELIPIDANTE relipidačný krém, veľmi suchá koža 1x400 ml

Kód: T50048
Značka: Avene
€24,79
Momentálne nedostupné

Relipidačný krém vyživuje veľmi suchú kožu a upokojuje pocity svrbenia, pre dojčatá, deti a dospelých.

Detailné informácie

Podrobný popis

Relipidačný krém XeraCalm A.D. je špeciálne vytvorený pre strednú až závažnú suchosť kože, pre dojčatá, deti a dospelých. Prispieva k výžive a posilneniu kožnej bariéry. 0 % konzervantov. Koža je upokojená, vyživená s pocitom komfortu. Koža nesvrbí.

Priaznivé účinky :
Relipidačný krém XeraCalm AD obsahuje komplex aktívnych látok,

  • I- modulio : biotechnologická inovácia vyvinutá laboratóriami Pierre Fabre v priebehu 12- ročného výskumu: znižuje svrbenie spôsobené suchosťou kože, upokojuje začervenanie / podráždenie v dôsledku precitlivenosti kože a umožňuje koži znovu sa sama chrániť.
  • CER - OMEGA : obnovuje / vyživuje kožu a posilňuje ochranný hydrolipidický film.
  • Termálna voda Avene: upokojuje, znižuje pocity dyskomfortu a zjemňuje kožu.

Spôsob použitia: Naneste XeraCalm A.D. Relipidačný krém 1 - 2x denne na suché miesta na tvári a / alebo na tele po umytí XeraCalm AD Relipidačným umývacím olejom. Po použití odstráňte prebytok produktu z uzáveru a uzavrite ho.

Spotrebujte: viď na obale.

Obsah: 400 ml

Zloženia: AVENE THERMALE SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). CETEARYL ALCOHOL. OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL (OENOTHERA BIENNIS OIL). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETERARYL GLUCOSIDE. AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT. ARGININE. CARBOMER. EVENING PRIMROSE OIL :PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS. GLYCINE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. WATER (AQUA).

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.