• Výpredaj!
  • -60%
Bi-Oil gél pre suchú pokožku 100 ml

Bi-Oil gél pre suchú pokožku 100 ml

Špeciálna starostlivosť o pokožku (jazvy a strie)

Skladom
4,60 € 11,49 € -60%
S DPH

visa
 

Špecialista v starostlivosti o pokožku. Zmierňuje tvorbu strií, zjemňuje viditeľnosť jaziev a zjednocuje odtieň pokožky. Vhodný na použitie na pleť tváre a pokožku tela, pre starnúcu pokožku a dehydrovanú pokožku. 

Novinka na trhu s prelomovým zložením.

Bi-Oil Gel dopĺňa radu Bi-Oil olej na pleť a v tejto rade nahradzuje vodu olejom. Obsahuje iba 3 % vody, čiže minimálne množstvo pre rozpustenie zvlčovadiel. Zvlhčovadlá na seba viažu vodu v okolí a vonkajších vrstvách kože. Čím zabezpečujú udržanie vláčnosti v pleti a presušeje dehydratovanej pleti dodávajú potrebnú hydratáciu a ochranu. Olejová zložka je doplnená o bambucké maslo a s ďalšími výživnými olejmi bráni úniku vlhkosti z kože.  

  • Je určený na tvár aj telo,
  • Ľahko sa rozotiera, nelepivá textúra,
  • Nemastný. Rýchlo sa vstrebáva,
  • Hypoalergénny,
  • Vhodný pre citlivú pokožku detí, žien a mužov

Použitie: na suchú pokožku po kúpeli naneste malé množstvo podľa potreby a jemne rozotrite. Použite menšie množstvo než pri aplikácií krému. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Bi-Oil sa ľahko vstrebáva a nie je mastný. Odporúča sa použitie 2x denne po dobu minimálne 3 mesiace. Počas tehotenstva používať 2x denne po začiatku druhého trimestra.

Nepoužívať na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky nepokračovať v užívaní. Skladovať na chladnom mieste vzdialenom od priameho denného svetla.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Najvhodnejšia aplikácia na pokožku po kúpeli. 

 

Bi-Oil
T30008
6 položky
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu