Superfruit skin enforcement micellar water / Čistiaca micelárna voda 160 ml

Kód: A0300601
Akcia
€22
Skladom

Čistiaca voda dodáva pleti vitamíny, antioxidanty a hydratáciu. Účinne odstraňuje make-up a nečistoty z tváre a krku bez použitia vody. Micelárna voda udržuje prirodzenú hydratáciu pleti. Je vhodná na všetky typy pleti dokonca aj na citlivú.

Detailné informácie

Podrobný popis

SUPERFRUIT -  SKIN ENFORCEMENT / Micelárna voda

ALL-IN-ONE Micellar Cleansing Water/Facial Cleanser je čistiaca voda s technológiou micely s výťažkom zo SuperFruit – kombinácia super ovocia - výťažky z brezy, kmeňových buniek severských brusníc, morušky a rakytníka. Dodáva pleti vitamíny, antioxidanty a hydratáciu. Účinne odstraňuje make-up a nečistoty z tváre a krku bez použitia vody. Výťažok zo SuperFruit udržuje hydratáciu pokožky v rovnováhe. Micelárna  voda je vhodná na všetky typy pleti – dokonca aj na citlivú. Kozmetickým tampónom zatlačte na dávkovač, tampón  tak nasiakne dostatočné množstvo micelárnej vody. Veľmi jednoducho odstránite make-up a nečistoty z tváre a krku. Následne aplikujte denný krém SuperFruit Day Creme alebo nočný krém SuperFruit Night Creme.

 

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Šetrne čistí a odličuje make-up a nečistoty z krku a tváre bez použitia vody
  • Napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky, hydratuje pleť
  • Obsahuje výťažok SuperFruit – kombinácia „super ovocia“ s prírodnými vitamínmi a antioxidantami
  • Vhodná najmä pre mladú a citlivú pokožku

 

HLAVNÉ ZLOŽKY:

3. Betula Alba Juice/Juice from Nordic Birch Trees (šťava zo severskej brezy) – už Vikingovia ju používali ako liek. Moderná veda poukázala na aktívne zložky v šťave z brezových stromov. Má schopnosť viazať vodu a takisto má aj spevňujúce účinky na pleť.

8. Beta Vulgaris (Beet) Root Extract(výťažok z repy obyčajnej).Výťažok zrepymá schopnosť viazať vodu a dodáva pleti hydratáciu. Tento účinok je okamžitý a zároveň dlhotrvajúci.

9. Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract (Lingosteam) – (kmeňové bunky severských brusníc) – táto úplne nová zložka pochádza z kmeňových buniek severských brusníc, ktoré tiež považujeme za „super ovocie“. Kmeňové bunky disponujú tromi vlastnosťami: Antioxidant s vysokým obsahom polyfenolov. Antioxidant, ktorý zvyšuje antioxidačnú ochranu buniek. Napomáha chrániť pokožku pred UV žiarením ešte predtým ako sa poškodenie prejaví na pokožke. Kmeňové bunky severských brusníc zlepšujú schopnosť pokožky udržiavať vlhkosť. Posilňuje štruktúru kolagénových vlákien čo zodpovedá účinku esterov vitamínu A a tak zvyšuje pružnosť pokožky aj jej hrúbku – tak ako u mladej pleti!

10. Rubus Chamaemorus Seed Extract/Cloudbery (moruška) – je severská bobuľa. Vedecké štúdie preukázali, že odďaľuje stratu elasticity pleti, zapríčinenú pribúdajúcim vekom. Tento výťažok zabraňuje tvorbu enzýmu elastase, ktorý vekom rozkladá štruktúru elastínových vlákien.

11. Hippophae Rhamnoides Fruit Extract/Buckthorn (rakytník rešetliakový) – je severská bobuľa s množstvom aktívnych látok. Je zdraviu prospešná. Redukuje pigmentačné nedokonalosti a pleť sa stáva odolnejšou a pevnejšou.

14. Sodium PCA –pôsobí ako zmäkčovadlo a disponuje schopnosťou zvyšovať stupeň hydratácie pokožky a udržuje ju hydratovanú celé hodiny.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.