• Novinka
Mokosh Zasaďte sójovú sviečku...

Mokosh Zasaďte sójovú sviečku orientálna záhrada 140g

Orientálna záhrada je hlboká, svieža vôňa pačuli kombinovaná so sladkosťou ylang ylang a sviežosťou citrusových stromov, ktorá vás zavedie na exotické miesto, ktoré vám sprítomní hrejivé slnečné lúče a bezstarostný čas. Vôňa sviečky Oriental Garden osviežuje myseľ i telo, zlepšuje náladu.

Do týždňa
19,00 €
S DPH Dodanie do týždňa

visa
 

Je ideálna pre pochmúrne, zamračené dni. Môže byť tiež dokonalým zázemím pre cvičenie jogy alebo meditáciu. Objavte kolekciu rastlinných sójových sviečok MOKOSH Cosmetics s prídavkom prírodných éterických olejov. Vôňa, ktorá vás vezme na cestu po najkrajších miestach na Zemi. Každá sviečka je doplnená jedinečnými zápalkami, ktoré boli ručne vyrobené z recyklovaného papiera a každá z nich obsahuje semiačka. Keď zápalku použijete, zasaďte ju do zeme a uvidíte, čo z nej vyrastie! Prírodná sviečka MOKOSH je produkt vyrobený z najkvalitnejšieho 100% eko a bez GMO sójového vosku, ktorý je biologicky odbúrateľný a šetrný k životnému prostrediu. Horí pri nižších teplotách ako parafín a nevylučuje škodlivé toxíny. Prírodné esenciálne oleje navyše vykazujú aromaterapeutické účinky, odstraňujú napätie a stres, upokojujú, pomáhajú v boji proti únave. Naše sviečky sme vložili do sklenených nádob, ktoré je možné po dohorení znova použiť.

Mokosh
TM0031
Nový produkt
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu

Naša webová stránka používa súbory cookie. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Dúfame, že to nevadí.