Remescar Poklesnuté viečka krém 1x8 ml

Remescar Poklesnuté viečka krém 1x8 ml

Remescar na ovisnuté viečka je očný krém vyvinutý k rýchlemu a jednoduchému pozdvihnutiu poklesnutých očných viečok

Skladom
19,99 €
S DPH

visa
 

Remescar Poklesnuté viečka 1x8 ml krém

Dermálny krém používaný na ovisnuté horné očné viečka a určený pre starnúcu pleť, ktorý je kombináciou kvapaliny na báze sezamového oleja, fytoaktívneho molekulárneho komplexu a obohatených morských mikročastíc.

Krém sa používa na ovisnuté očné viečka raz denne. Používa sa podľa postupu a odporúčaní na obale výrobku. 

Krok 1: Jemne si umyte tvár a vysušte poklepávaním uterákom.
Krok 2: Ak používate hydratačné prostriedky (denná krém alebo očný krém), počkajte pred nanesením krému Remescar na ovisnuté viečka, než sa úplne vstrebú.
Krok 3: Na špičku prsta si vytlačte malé množstvo krému Remescar na ovisnuté viečka. Množstvo by malo zodpovedať veľkosti ryžového
zrna; menšie množstvo nebude stačiť a väčšia už je príliš a mohlo by dôjsť k tomu, že sa úplne nevstrebe do pokožky alebo spôsobí precitlivenosť.
Krok 4: Mieste krém medzi ukazovákmi, kým nezpriehľadní (5 až 10 sekúnd). Uistite sa, že máte medzi prstami krému stále dostatok. Pokiaľ už medzi prsty necítite vlhkosť, znovu si na špičku prsta naneste malé množstvo krému. Tento krok je pre správne pôsobenie krému Remescar na poklesnutá viečka dôležitý.
Krok 5: Jemne krém špičkou prsta naneste priamo do záhybu horného viečka; krém nanášajte v záhybe oka a pozdĺž neho smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu. V prípade potreby krém rozotrite aj vyššie smerom k obočiu. Krém by ste nemali nanášať na pohyblivú časť horného viečka ani príliš blízko oka, pretože sa po zahriatí na vašu telesnú teplotu ďalej rozšíri.
Krok 6: Aby ste dosiahla skutočne výrazných výsledkov, nehýbte 3-4 minúty po nanesení tvárou ani svalmi, kým krém nezaschne (Ovievanie môže proces urýchliť). Ak ste krému naniesla príliš veľa, jednoducho zotrite prebytočné množstvo navlhčeným obrúskom. 
Po použití si umyte ruky a zatvorte tubu s krémom.

Ako krém odstrániť: Miesto, na ktoré ste krém naniesla, umyte vodou a poklepávaním uteráka vysušte.

Použitie pod make-upom: 
Najskôr naneste na pokožku produkty, ktoré bežne používate (očné sérum, denný krém a pod.) a minútu až dve počkajte, než sa vstrebú do pokožky. Potom môžete na problematickú oblasť naniesť tenkú vrstvu krému Remescar na ovisnuté viečka podľa návodu vyššie. Ak sa na pokožke tvorí biela stopa, je to pravdepodobne tým, že ste naniesli príliš veľa produktu alebo ste predtým nepoužila hydratačný krém. Bielu stopu jednoducho zotrite navlhčeným obrúskom. Akonáhle krém zaschne, naneste mejkap tak ako obvykle.
Poznámka: Používajte len práškové očné tiene; iné typy očných tieňov znižujú účinnosť krému Remescar na ovisnuté viečka. Make-up na olejovej báze môže tiež znižovať účinnosť krému Remescar na ovisnuté viečka.  


Krém Remescar na ovisnuté viečka ponúka okamžité a účinné riešenie, ktoré pomôže pozdvihnúť ovisnuté viečka. Stačí ho používať raz denne. Inovatívna technológia krému Remescar na ovisnuté viečka okamžite pozdvihne a spevní citlivú pokožku horných viečok pomocou jedinečnej kombinácie kvapaliny na báze sezamového oleja, fytoaktívneho molekulárneho komplexu a obohatených morských mikročastíc. Vďaka používaniu krému Remescar na ovisnuté viečka budú vaše oči vyzerať doširoka otvorené a ich okolie bude pevnejšie.

 

 

 

Remescar
T30006
27 položky
Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu