D-Force vitalizing body creme / Extra výživný protivráskový krém s vitamínom D - na telo 100 ml

Kód: B0800101
€52
Momentálne nedostupné

Ošetrujúci telový krém s vitamínom D. Ide o mimoriadne účinný produkt, ktorý bojuje s prvými príznakmi starnutia pokožky a poškodeniami pokožky slnkom. Omladzuje pokožku okamžite a dodáva jej vitamín D

Detailné informácie

Podrobný popis

D – FORCE / Hydratačný telový krém s vitamínom D

Produkty z línie D-FORCE môžeme považovať v kozmetike za revolučné.  Chýbajúci vitamín D sa teraz môže do tela dostať prirodzeným spôsobom – prostredníctvom pokožky. Viaceré vedecké štúdie informujú, že alarmujúce množstvo populácie trpí nedostatkom vitamínu D. Dôvodom je, že výskyt rakoviny kože stúpa a preto sa ľudia nadmerne nevystavujú UV žiareniu. Náš objav dodať chýbajúci vitamín D do tela prirodzeným spôsobom sme pretransformovali do produktov D-FORCE. Avokádový olej je prírodný zdroj vitamínu D. Množstvo vitamínu D v kréme sa pohybuje okolo 250 IU na ml krému (IU je medzinárodná jednotka aktivity – udáva obsah látky v produkte). Vitamín D sa dostáva do pokožky pomocou nanometrických kvapôčiek skvalénu, ktoré slúžia ako distribútor jednotlivých zložiek do spodných vrstiev pokožky. Produkty z línie D-FORCE s vysokým obsahom vitamínu A napomáhajú bojovať proti prejavom starnutia pokožky. Krém D-FORCE je ideálne aplikovať v malom množstve ráno aj večer. Aplikujte krém po sprchovaní ráno aj večer, masírujte, až kým produkt nevsiakne do pokožky.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Dodáva prírodný vitamín D, ktorý slúži ako doplnkový, k pleti vlastnému vitamínu D získaného zo slnečného žiarenia
  • Obsahuje tri účinné estery vitamínu A , ktoré bojujú proti príznakom starnutia pokožky a poškodeniam pokožky slnkom
  • Obsahuje dve formy vitamínu E, ktoré slúžia ako antioxidanty
  • Nepovažuje za liek ale za kozmetický produkt
  • Bez parfumácie

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Persea Gratissima Oil (avokádový olej) – je bohatý na kyselinu linolovú. Je základnou zložkou zdravej pleti, s pribúdajúcim vekom sa z pleti postupne stráca. Navyše je rastlinným zdrojom vitamínu D. Táto zložka sa dostáva do spodných vrstiev pokožky pomocou nanometrických kvapôčiek skvalénu, ktoré slúžia ako distribútor.

6. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

21. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

22. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

23. Retinyl Accetate (retinol acetát) – tak ako retinyl palmitát aj táto zložka je stabilná forma vitamínu A, ktorá omladzuje pleť takým istým spôsobom ako retinyl palmitát. Napomáha pleťovým bunkám regenerovať poškodenú pokožku slnkom aj vekom tak isto ako retinyl palmitát.

26. Retinyl Propionate (retinyl propionát) – ide o tretiu najpozoruhodnejšiu formu vitamínu A s najvyšším účinkom na trhu v súčasnosti. Má schopnosť stabilizovať ostatné formy vitamínu A.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
? Ingredients: 1. Aqua / Water2. Persea Gratissima / Avocado Oil Unsaponifiables3. Glycerin4. Citrus Medica Limonum / Lemon Extract5. Propylene Glycol6. Squalane7. Steareth-208. Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder9. Caprylic/Capric Triglyceride10. Lanolin11. Polysorbate 20 12. Ethoxydiglycol13. Cetearyl Alcohol14. PEG-20 Stearate15. Cetyl Esters16. Isopropyl Palmitate17. Tocopheryl Acetate18. Phenoxyethanol19. Ethylhexylglycerin20. Dimethicone21. Tocopherol22. Retinyl Palmitate23. Retinyl Acetate24. Arachis Hypogaea / Peanut Oil25. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer26. Retinyl Propionate27. BHT28. Lanolin Alcohol29. Tetrasodium EDTA

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.