Line combat fluid / Vypínacie pleťové sérum s botox efektom 15 ml

Kód: A0900201
Akcia
€49
Skladom

Vypínacie pleťové sérum, ktoré napomáha v boji proti vzniku a zmierneniu mimických vrások a liniek vzniknutých uvoľnením tvárových svalov vekom. Regeneruje a omladzuje vnútornú štruktúru pleti a zároveň zjemňuje jej povrch. Toto sérum je veľmi účinné a môžeme ho prirovnať k botulotoxínu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pleťové sérum s BOTOX efektom

Line Combat Fluid vyrovnáva výrazné vrásky a záhyby – napríklad mimické vrásky spôsobené sťahovaním základných svalov. Jeho účinky môžeme prirovnať k pokrčenej košeli, ktorú následne vyžehlíte. Produkt dvomi spôsobmi uvoľňuje svaly, pomocou dvoch rôznych zložiek.  Jedna  z nich je syntetický a modifikovaný hadí jed, ktorý svaly paralyzuje. Druhou zložkou je výťažok z kvetu Spilanthes Acmella, ktorý blokuje prenos neurónov. Obe tieto zložky spôsobujú, že mimické svaly tváre ostanú pasívne. Tento produkt má fantastický účinok a môžeme ho prirovnať k botulotoxínu. LineCombatFluid je menej účinný ako botox ale je zároveň neinvazívny a bezpečný na každodenné použitie. Ak pokožku nebudete ošetrovať niekoľko dní, účinok nebude mať požadovaný efekt.

Účinok pleťového séra Line Combat Fluid dopĺňa Vitamin A Eye Cream - očný krém s vitamínom A. Krém mení a do hĺbky omladzuje vnútornú štruktúru pleti, zatiaľ čo vypínacie sérum Line Combat Fluid pôsobí ako "žehlička" zvonka. Prítomnosť rozjasňujúcej zložky spôsobuje, že výrazné vrásky sú menej viditeľné a menej tmavé. Opimálny efekt sa dostaví, ak tento produkt používate s duo aplikáciou - teda dvakrát po sebe.

APLIKÁCIA: Najskôr krúživými pohybmi prstov produkt aplikujte a počkajte pár minút kým sa vstrebe do pokožky. Následne aplikujte produkt znova, tentokrát však pohybom krížom-krážom cez vrásky. Táto technika dostane malé množstvo rozjasňujúcej zložky až do spodnej časti vrások.

Špeciálne vlastnosti

  • Pôsobí ako neuroblokátor
  • Má podobný efekt ako boutulotoxín na mimické vrásky
  • Rozjasňujúca zložka sa dostáva hlboko do vrások a záhybov, ktoré sú potom svetlejšie a menej výrazné
  • Spevňuje a vypína kolagénové vlákna v najspodnejších vrstvách pokožky

HLAVNÉ ZLOŽKY:

8. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

13. Spilanthes Acmella Flower (Acmella oleracea) – je výťažok z novo objavenej exotickej rastliny, ktorý uvoľňuje mimické svaly tváre – je to podobný efekt, ktorý dosiahneme pomocou botulotoxínových injekcií. Táto zložka účinkuje len vtedy, ak dôjde k úplnému vstrebaniu sa do pokožky. Tento proces je možný vďaka skvalénu. Tento patentovaný systém je kľúčom k výrobe tohto kozmetického produktu.

19. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate – je molekulárne podobný hadiemu jedu. Had používa jed, aby paralyzoval svoju korisť a Beauté Pacifique využila túto skutočnosť a napodobnila účinok botulotoxínových injekcií. Zložku vyrába Švajčiarska farmaceutická spoločnosť, ktorá bola ocenená za túto výnimočnú technológiu.

31. Retinyl Accetate (retinol acetát) – tak ako retinyl palmitát aj táto zložka je stabilná forma vitamínu A, ktorá omladzuje pleť takým istým spôsobom ako retinyl palmitát. Napomáha pleťovým bunkám regenerovať poškodenú pokožku slnkom aj vekom tak isto ako retinyl palmitát.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
? Ingredients: 1. Aqua / Water 2. Capylic / Capric Triglyceride 3. Spilanthes Acmella Flower Extract 4. Glycerin 5. Diethylhexyl Succinate 6. Cyclopentasiloxane 7. Alcohol 8. Propylene Glycol 9. Squalane10. Cetyl Alcohol11. Glyceryl Stearate12. PEG-75 Stearate13. Ceteth-2014. Steareth-2015. Nylon-12 Flurocent Brightener 230 Salt16. Polyvinylalcohol Crosspolymer17. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate18. Phenoxyethanol19. Ethylhexylglycerin20. Distarch Phosphate21. Sodium Acrylate22. Hydrogenated Polydecene23. Trideceth-624. Tocopheryl Acetate25. Sodium PCA26. Rubia Tinctorum Root Extract27. Hydrolyzed Collagen28. Sodium Hyaluronate29. Cyclohexasiloxane30. Tetrasodium EDTA31. Tocopherol32. Retinyl Acetate33. Arachis Hypogaea / Peanut Oil34. Retinyl Propionate35. BHT36. Retinyl Palmitate.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.