Submersive serum Paradoxe / Olejové pleťové sérum 30 ml

Kód: A0101001
Akcia
Neohodnotené
€56
Skladom

Olejové pleťové výživné sérum, ktoré vypĺňa nerovný povrch pokožky, zmenšuje póry a redukuje pigmentačné zmeny. Môže sa použiť aj ako podklad pod make-up. Reservatrol a Procyanidin pomáhajú predchádzať procesu starnutia pokožky a pôsobia preventívne pred začervenaním. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživné pleťové sérum s Procyanidin-om

Submersive Serum Paradoxe – je vyvinuté na revolučnom medicínskom princípe, ktorého tajomstvom sú jadierka z čilského hrozna  (GSPE). Spomínané hrozno rastie na kopcoch v pohorí Andy, kde je veľmi silné slnečné žiarenie. Postupným vývojom sa toto špeciálne hrozno prispôsobilo extrémnemu slnečnému žiareniu a zabezpečilo tak prežitie svojich génov. Zároveň si vyvinulo vlastnú ochranu pred voľnými radikálmi a to na základe dvoch aktívnych antioxidantov: Resveratrol-u a Procyanidin-u. Submersive Serum Paradoxe poskytuje pokožke tie isté aktívne zložky, ktoré pomohli prežiť najzdatnejšiemu hroznu. Resveratrol a Procyanidin majú spolu so skvalénom protizápalový aj protivráskový účinok. Olejové sérum je tým správnym krokom k dobre vyzerajúcemu make-upu, taktiež vypĺňa póry a vyrovnáva nerovný povrch pokožky.

Špeciálne vlastnosti

Okamžité účinky:

  • Rýchla korekcia nedokonalého povrchu pokožky
  • Make-upu dodáva žiarivý efekt
  • V kombinácii s make-upom pomáha prekryť pigmentačné nerovnosti

Dlhodobé účinky:

  • Obsahuje výťažok z jadierok čilského hrozna z pohoria Andy (GSPE) – redukuje nadmerné začervenanie pleti (pleť s rosaceou)
  • Poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi a redukuje prejavy starnutia pokožky
  • Obsahuje pleti vlastný skvalén, ktorý umožňuje jednotlivým zložkám preniknúť do spodných vrstiev pokožky a doplniť to, čo poškodenej pokožke slnkom a vekom chýba
  • Obsahuje dve formy vitamínu E

HLAVNÉ ZLOŽKY:

1. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

2. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a  Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú. Kvôli protivráskovému účinku je tento produkt klasifikovaný ako kozmetický ale zároveň s preukázateľným účinkom zlepšenia pleti.

3. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

4. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
? Ingredients: Squalane, Vitis Vinifera/Grape seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Parfum/Fragrance.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.