Superfruit skin enforcement hydrating face mist / Hydratačný sprej na pleť 50 ml

Kód: A0900601
Akcia
Neohodnotené
€24
Skladom

Hydratačný sprej na pleť. Pleti okamžite dodáva energiu, hydratuje ju a osviežuje. Pomáha zachovávať prirodzené vlastnosti mladej pleti.

Detailné informácie

Podrobný popis

SUPERFRUIT Hydrating Face Mist / Hydratačný sprej

Hydratačný sprej na krk a tvár používajte kedykoľvek keď potrebujete dodať pleti energiu a hydratáciu. Okamžite poskytuje pleti pocit sviežosti a má antioxidačné účinky vďaka výťažku zo SuperFruit – kombinácia super ovocia - výťažok z kmeňových buniek severských brusníc, ktorý zároveň chráni pleťové bunky. Výsledkom je mladistvá,  svieža a žiarivá pleť. Hydratačný sprej na tvár a krk aplikujte vždy, keď je vaša pleť stiahnutá a vysušená. Aplikujte sprej na tvár a krk zo vzdialenosti približne 40 centimetrov. Môže sa používať pred aj po ošetrení pleti ako aj na make-up. Pred aplikáciou sprej dobre pretrepte a počas aplikácie majte oči aj ústa zatvorené.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Pleť je zdravá a svieža
  • Podporuje a udržiava účinky krémov SUPERFRUIT SKIN ENFORCMENT
  • Hydratuje pleť vždy keď to potrebujete

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

3. Niacinamide – pôsobí najmä v mimobunkovom priestore (hmota, ktorá drží bunky pokope). Predlžuje biologický proces, ktorý kontroluje súdržnosť medzi bunkami a proces hydratácie buniek, až kým nie sú odstránené z povrchu pokožky.

4,5. Hydrolized Corn Starch(hydrolyzovaný kukuričný škrob) + Beta Vulgaris Extract(výťažok z repy obyčajnej).Výťažok z repya hydrolyzovaný kukuričný škrob dodávajú pleti hydratáciu. Tento účinok je okamžitý a zároveň dlhotrvajúci.

6. Sodium PCA –pôsobí ako zmäkčovadlo a disponuje schopnosťou zvyšovať stupeň hydratácie pokožky a udržuje ju hydratovanú celé hodiny.

7. Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract (Lingosteam) – (kmeňové bunky severských brusníc) – táto úplne nová zložka pochádza z kmeňových buniek severských brusníc, ktoré tiež považujeme za „super ovocie“. Kmeňové bunky disponujú tromi vlastnosťami: Antioxidant s vysokým obsahom polyfenolov. Antioxidant, ktorý zvyšuje antioxidačnú ochranu buniek. Napomáha chrániť pokožku pred UV žiarením ešte predtým ako sa poškodenie prejaví na pokožke. Kmeňové bunky severských brusníc zlepšujú schopnosť pokožky udržiavať vlhkosť. Posilňuje štruktúru kolagénových vlákien čo zodpovedá účinku esterov vitamínu A a tak zvyšuje pružnosť pokožky aj jej hrúbku – tak ako u mladej pleti!

8. Aspalathus Linearis Leaf Extract (rooibos) - táto jedinečná rastlina pochádza z Južnej Afriky, je bohatá na antioxidanty a na aspalanthin, ktorý môžeme nájsť len v tejto rastline. Ide o najznámejšiu prírodnú zložku v starostlivosti o suchú a podráždenú pokožku. Početné vedecké štúdie opisujú priaznivé účinky rooibos-u. Takisto sa používa ako prírodný liek po celom svete.

15. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
? Ingredients: Aqua, Glycerin, Niacinamide, Beta Vulgaris Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium PCA, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Calcium Gluconate, Maltodextrin, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Tetrasodium Iminodisuccinate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.