Superfruit skin enforcement micellar water / Čistiaca micelárna voda 160 ml

Kód: A0300601
Akcia
Neohodnotené
€22
Skladom

Čistiaca voda dodáva pleti vitamíny, antioxidanty a hydratáciu. Účinne odstraňuje make-up a nečistoty z tváre a krku bez použitia vody. Micelárna voda udržuje prirodzenú hydratáciu pleti. Je vhodná na všetky typy pleti dokonca aj na citlivú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaca micelárna voda s extraktom Nordic SuperFruit

Čistiaca micelárna voda je šetrný čistiaci produkt s výťažkami z brezy, kmeňových buniek severských brusníc, morušky a rakytníka. Pleti dodáva vitamíny, antioxidanty a hydratáciu. Účinne odstraňuje make-up, nečistoty z tváre a krku bez použitia vody.

Výťažok zo SuperFruit - kombinácia super ovocia -  udržuje prirodzenú hydratáciu pleti. Micelárna voda SuperFruit je vhodná na každý typ pleti dokonca aj na citlivú.

APLIKÁCIA: Kozmetickým tampónom zatlačte na dávkovač, tampón  tak nasiakne dostatočné množstvo micelárnej vody. Navlhčeným tampónom jemne odstráňte make-up a nečistoty z tváre a krku. Následne aplikujte SuperFruit Day Creme (denný krém) alebo SuperFruit Night Creme (nočný krém).

Špeciálne vlastnosti

  • Šetrne čistí a odstraňuje make-up a nečistoty z krku a tváre bez použitia vody
  • Hydratuje pleť
  • Obsahuje výťažok Nordic SuperFruit s prírodnými vitamínmi a antioxidantmi
  • Vhodná najmä pre mladú a citlivú pokožku

 

HLAVNÉ ZLOŽKY:

3. Betula Alba Juice/Juice from Nordic Birch Trees (šťava zo severskej brezy) – už Vikingovia ju používali ako liek. Moderná veda poukázala na aktívne zložky v šťave z brezových stromov. Má schopnosť viazať vodu a takisto má aj spevňujúce účinky na pleť.

8. Beta Vulgaris (Beet) Root Extract(výťažok z repy obyčajnej).Výťažok zrepymá schopnosť viazať vodu a dodáva pleti hydratáciu. Tento účinok je okamžitý a zároveň dlhotrvajúci.

9. Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract (Lingosteam) – (kmeňové bunky severských brusníc) – táto úplne nová zložka pochádza z kmeňových buniek severských brusníc, ktoré tiež považujeme za „super ovocie“. Kmeňové bunky disponujú tromi vlastnosťami: Antioxidant s vysokým obsahom polyfenolov. Antioxidant, ktorý zvyšuje antioxidačnú ochranu buniek. Napomáha chrániť pokožku pred UV žiarením ešte predtým ako sa poškodenie prejaví na pokožke. Kmeňové bunky severských brusníc zlepšujú schopnosť pokožky udržiavať vlhkosť. Posilňuje štruktúru kolagénových vlákien čo zodpovedá účinku esterov vitamínu A a tak zvyšuje pružnosť pokožky aj jej hrúbku – tak ako u mladej pleti!

10. Rubus Chamaemorus Seed Extract/Cloudbery (moruška) – je severská bobuľa. Vedecké štúdie preukázali, že odďaľuje stratu elasticity pleti, zapríčinenú pribúdajúcim vekom. Tento výťažok zabraňuje tvorbu enzýmu elastase, ktorý vekom rozkladá štruktúru elastínových vlákien.

11. Hippophae Rhamnoides Fruit Extract/Buckthorn (rakytník rešetliakový) – je severská bobuľa s množstvom aktívnych látok. Je zdraviu prospešná. Redukuje pigmentačné nedokonalosti a pleť sa stáva odolnejšou a pevnejšou.

14. Sodium PCA –pôsobí ako zmäkčovadlo a disponuje schopnosťou zvyšovať stupeň hydratácie pokožky a udržuje ju hydratovanú celé hodiny.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.