D-Force Day Creme / denný krém proti vráskam s vit. D 50 ml Produkt D-Force Day Creme / denný krém proti vráskam s vit. D 50 ml

Kód: A0700101
Neohodnotené
€79
Skladom

Ošetrujúci telový krém s vitamínom D. Ide o mimoriadne účinný produkt, ktorý bojuje s prvými príznakmi starnutia pokožky a poškodeniami pokožky slnkom. Omladzuje pokožku okamžite a dodáva jej vitamín D

Detailné informácie

Podrobný popis

Denný krém proti starnutiu pleti s vitamínom D

Chýbajúci vitamín D sa teraz môže dostať do tela prirodzeným spôsobom – prostredníctvom pokožky. Najnovšie vedecké štúdie upozorňujú na fakt, že obrovské množstvo populácie trpí nedostatkom vitamínu D, čo spôsobuje rôzne druhy ochorení. Vitamín D sa normálne dostáva do pokožky prostredníctvom slnečného žiarenia. Dôvod jeho nedostatku je, že výskyt rakoviny kože stúpa a preto sa ľudia nadmerne nevystavujú UV žiareniu.

APLIKÁCIA: Krém D-Force aplikujte na tvár ráno aj večer. Masírujte až kým úplne nevsiakne do pokožky. Vyhýbajte sa očným partiám.

Špeciálne vlastnosti

  • Poskytuje pleti prírodný vitamín D, ktorý slúži ako doplnkový k vitamínu D získaného zo slnečného žiarenia
  • Obsahuje dve formy vitamínu A, ktoré napomáhajú bojovať proti prejavom starnutia pleti a poškodeniam pokožky slnkom
  • Obsahuje dve formy vitamínu E, ktoré pôsobia ako antioxidanty
  • Nepovažuje sa za liek, ale za kozmetický produkt

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Persea Gratissima Oil (avokádový olej) – je bohatý na kyselinu linolovú. Je základnou zložkou zdravej pleti, s pribúdajúcim vekom sa z pleti postupne stráca. Navyše je rastlinným zdrojom vitamínu D. Táto zložka sa dostáva do spodných vrstiev pokožky pomocou nanometrických kvapôčiek skvalénu, ktoré slúžia ako distribútor.

6. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

21. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

22. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

23. Retinyl Accetate (retinol acetát) – tak ako retinyl palmitát aj táto zložka je stabilná forma vitamínu A, ktorá omladzuje pleť takým istým spôsobom ako retinyl palmitát. Napomáha pleťovým bunkám regenerovať poškodenú pokožku slnkom aj vekom tak isto ako retinyl palmitát.

26. Retinyl Propionate (retinyl propionát) – ide o tretiu najpozoruhodnejšiu formu vitamínu A s najvyšším účinkom na trhu v súčasnosti. Má schopnosť stabilizovať ostatné formy vitamínu A.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.