Darčekový set Paradoxe Day Creme 50 ml, Eye Creme 15 ml & Serum 5 ml

Kód: T0104101
€126 –21 %
christmas giftbox paradoxe withproducts1
€126 –21 % €99
Skladom

Výhodné Vianočné balenie obsahuje Creme Paradoxe / Denný krém odďaľujúci proces starnutia 50 ml. Protivráskový a regeneračný denný krém vhodný na všetky typy pleti. Odďaľuje proces starnutia pokožky a regeneruje pokožku poškodenú slnkom ako aj začervenanie a jemné cievky, udržuje pokožku zdravú a pružnú. Creme Paradoxe eye creme / Regeneračný očný krém 15 ml. Protivráskový a regeneračný očný krém odďaľuje proces starnutia pokožky. Predlžuje životnosť buniek a zabezpečuje mladistvý a zdravý vzhľad pokožky. Krém napomáha v boji proti voľným radikálom a stresu pokožky. Submersive serum Paradoxe / Olejové pleťové sérum 5 ml. Olejové pleťové výživné sérum, ktoré vypĺňa nerovný povrch pokožky, zmenšuje póry a redukuje pigmentačné zmeny. Môže sa použiť aj ako podklad pod make-up. Reservatrol a Procyanidin pomáhajú predchádzať procesu starnutia pokožky a pôsobia preventívne pred začervenaním. 

Detailné informácie

Podrobný popis

CRÈME PARADOXE / Regeneračný denný krém proti vráskam

Je vysoko účinný denný regeneračný krém proti vráskam s úplne novými a skoro medicínskymi vlastnosťami. Obsahuje dve aktívne zložky z čilského hrozna Resveratrol a Procyanidin, ktoré odďaľujú proces starnutia pokožky a regenerujú pokožku poškodenú slnkom.  Napomáha bojovať a zároveň pôsobí ako prevencia pred začervenaním. Vďaka aktívnym zložkám sa pokožka stáva opäť zdravou a pružnou. Pleti dodáva dva estery vitamínu A, ktoré sa do pokožky dostanú v požadovanom množstve ak Crème Paradoxe používate v kombinácii s nočným krémom Beauté Pacifique Vitamin A – dochádza tak k regenerácii pokožky aj v jej vnútorných štruktúrach. Crème Paradoxe obsahuje zložky, ktoré sťahujú cievky. Má ľahkú konzistenciu a príjemnú vôňu a preto je vhodný na všetky typy pleti. Crème Paradoxe sa považuje za revolučný v pleťovej kozmetike, pretože Beauté Pacifique využíva najnovšie zložky z medicínskych výskumov. Crème Paradoxe regeneruje pokožku v jej najspodnejších vrstvách. Krém aplikujte na vyčistenú pleť.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

 • Stimuluje proces regenerácie pokožky
 • Zanecháva pokožku zdravú a hebkú
 • Napomáha bojovať proti poškodeniam pokožky slnkom aj vekom – tento proces sa týka všetkých vrstiev pokožky
 • Zjednocuje povrch pokožky ako aj jej farebný tón

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a  Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú. Kvôli protivráskovému účinku je tento produkt klasifikovaný ako kozmetický ale zároveň s preukázateľným účinkom zlepšenia pleti.

3. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder( šťava z listov Aloe Barbadenis) –je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

4. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

14 – 20. Refirming – je zmes prírodných výťažkov, ktorá sťahuje cievky a posilňuje pružnosť pleti. Je veľmú účinná na ošetrenie červených líčok a ”teleangiectasies”.

25. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

26. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

31. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

36. Retinyl Accetate (retinol acetát) – tak ako retinyl palmitát aj táto zložka je stabilná forma vitamínu A, ktorá omladzuje pleť takým istým spôsobom ako retinyl palmitát. Napomáha pleťovým bunkám regenerovať poškodenú pokožku slnkom aj vekom tak isto ako retinyl palmitát.

39. Glycyrrhiza Glabra (výťažok z koreňa sladkého drievka) - používa sa na hojenie rán, ukľudňuje podráždenú pokožku a poskytuje okamžitý komfort citlivej pokožke. Vďaka nemu pokožka lepšie toleruje silnejšie zložky bez vedľajších účinkov a citlivá pleť lepšie znáša účinné zložky.

44. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

 

CRÈME PARADOXE ANTI-AGE CHILEAN PROCYANIDIN EYE CREME / Regeneračný očný krém proti vráskam s Procyanidin-om

Dosiahnite mladistvý vzhľad vďaka hydratačnému krému Paradoxe Anti-Age Eye Creme. Vysoko aktívne zložky obsiahnuté v tomto kréme odďaľujú a zmierňujú prejavy starnutia pokožky a pomáhajú udržať pokožku očného okolia mladú a zdravú čo najdlhšie.

Krém obsahuje jedinečný výťažok z jadierok čilského hrozna s vysokým obsahom Resveratrol-u a Procyanidin-u, ktorý účinne odďaľuje a zmierňuje biologické zmeny súvisiace s procesom starnutia pokožky. Prírodný výťažok z rastliny Spilanthes Acmella Flower okamžite napína štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Všetky aktívne zložky sa dostávajú do najspodnejších vrstiev pokožky prostredníctvom skvalénu, ktorý je pleti vlastný. Skvalén udržuje pokožku hebkú ako pri mladej pleti. Produkt pleti dodáva viac hydratácie a to pomocou kyseliny hyalurónovej, ktorá je pleti vlastná a má schopnosť viazať vodu.

Očný krém Paradoxe Anti-Age Eye Creme napomáha bojovať proti voľným radikálom a stresu pokožky, ktoré zapríčiňuje nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu. Naneste krém do oblasti očného okolia. Neaplikujte na očné viečka, pretože pokožka je tam mimoriadne citlivá. Takisto sa vyhnite aj oblasti slzných kanálikov.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

 • Okamžitý spevňujúci účinok, pokožku zanecháva hebkú
 • Protivráskový účinok, ktorý zabezpečuje jedinečné čilské hrozno, ktoré je veľmi odolné voči horúcemu slnku
 • Pleť je dobre hydratovaná a uchováva si vysoký stupeň hydratácie
 • Vhodný aj pre veľmi citlivú pleť
 • Napomáha bojovať proti poškodeniam pokožky slnkom a prejavom starnutia pokožky

 HLAVNÉ ZLOŽKY:

4. Squalane (skvalén) - je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

5. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a  Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú.

16. Spilanthes Acmella Flower (Acmella oleracea) – je výťažok z novo objavenej exotickej rastliny, ktorý má sťahujúce účinky keď sa dostane do kontaktu z fibroblastovými bunkami. Fibroblastové bunky sťahujú pokožku a to tak, že sťahujú k sebe štruktúru kolagénových a elastínových vlákien.

17. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder ( šťava z listov Aloe Barbadenis) – je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

18. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

19. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme

20. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát) - je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

 

SUBMERSIVE SERUM PARADOXE / Výživné pleťové sérum s Procyanidin-om

Submersive Serum Paradoxe – je založené na novom medicínskom objave, ktorý sa týka výťažku z jadierok čilského hrozna (GSPE). Hrozno rastie na kopcoch v pohorí Andy, kde je veľmi silné slnečné žiarenie. Vývojom sa toto špeciálne hrozno prispôsobilo extrémnemu slnečnému žiareniu a zabezpečilo tak prežitie génov. Hrozno si tak vyvinulo vlastnú ochranu pred voľnými radikálmi a to na základe dvoch aktívnych antioxidantov, Resveratrol-u a Procyanidin-u. Submersive Serum Paradoxe poskytuje pokožke tie isté aktívne zložky, ktoré pomohli prežiť najzdatnejšiemu hroznu. Resveratrol a Procyanidin sú zmiešané so skvalénom a majú protizápalový aj protivráskový účinok. Submersive Serum Paradoxe je tým správnym krokom k dobre vyzerajúcemu make-upu. Sérum vypĺňa póry a nerovný povrch pokožky.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

Okamžité účinky

 • Rýchla korekcia nedokonalého povrchu pokožky
 • Make-upu dodáva žiarivý efekt
 • Make-upu pomáha prekryť pigmentačné nerovnosti

Dlhodobé účinky

 • Obsahuje výťažok z jadierok čilského hrozna z pohoria Andy (GSPE) – redukuje nadmerné začervenanie pleti (pleť s rosaceou)
 • Poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi a redukuje prejavy starnutia pokožky
 • Obsahuje pleti vlastný skvalén, ktorý umožňuje jednotlivým zložkám vsiaknuť do spodných vrstiev pokožky a doplniť to, čo poškodenej pokožke slnkom a vekom chýba
 • Obsahuje dve formy vitamínu E

HLAVNÉ ZLOŽKY:

1. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

2. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a  Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú. Kvôli protivráskovému účinku je tento produkt klasifikovaný ako kozmetický ale zároveň s preukázateľným účinkom zlepšenia pleti.

3. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

4. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
? Ingredients: 1. Aqua / Water 2. Vitis Vinifera / Grape Seed Oil 3. Acetamide MEA 4. Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder 5. Glyceryl Stearate 6. Squalane 7. Glycerin 8. Propylene Glycol 9. Cetearyl Alcohol10. Behenyl Alcohol11. Resveratrol12. Cetyl Esters13. PEG-100 Stearate14. Sodium Ursolate15. Sodium Oleanoate16. Silybum Marianum Fruit Extract17. Alchemilla Vulgaris Extract18. Equisetum Arvense Extract19. Glycine Soya / Soyabeen Seed Extract20. Triticum Vulgare / Wheat Seed Extract21. Medicago Sativia / Alfalfa Extract22. Raphanum Sativus / Radish Seed Extract23. Decyl Glucoside24. Cetyl Palmitate25. C10-30 Cholesterol / Lanosterol Esters26. Dimethicone27. Lecithin28. Hydrolyzed Collagen29. Sodium Hyaluronate30. Sodium Acrylate31. Hydrogenated Polydecene32. Trideceth-633. PEG-20 Stearate34. Parfum / Fragrance35. Tocopheryl Acetate36. Polysorbate 6037. Laureth-438. Retinyl Acetate39. Arachis Hypogaea / Peanut Oil40. Tetrasodium EDTA41. Glycyrrhiza Glabra / Licorice Root Extract42. Tocopherol43. Retinyl Propionate 44. BHT45. Distarch Phosphate46. Phenoxyethanol47. Ethylhexylglycerin48. Alcohol49. Denatonium Benzoate50. Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer51. Retinyl Palmitate52. CI4700 / FD&C Red#4

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.