Pit Stop roll-on anti perspirant duo / Ošetrujúci a účinný antiperspirant, vhodný aj pre pánov

Kód: B0901201
Akcia
Neohodnotené
€28
Skladom

Roll-On Deodorant fungujúci na biologickej báze. Neobsahuje alkohol, a preto pokožku nevysušuje. Je pomocou pre ľudí, ktorí trpia  menšími alebo vážnejšími problémami spojenými s nepríjemným telesným zápachom alebo nadmerným potením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezodorant

Nový roll-on dezodorant od Beauté Pacifique účinkuje na biologickej báze. Je pomocou pre ľudí, ktorí trpia či už menšími alebo vážnejšími problémami spojenými s nepríjemným telesným zápachom alebo nadmerným potením. Pit Stop môžete použiť tak často, ako je to potrebné, Zmierňuje problémy s potením a napomáha predchádzať ich vzniku.

Špeciálne vlastnosti

  • Okamžitá a účinná pomoc v prípade potreby
  • Potné žľazy uvádza do nečinnosti - "uspáva" ich
  • Je ako botulotoxín, ale bez ihiel
  • Obsahuje chelidonín (lastovičník väčší), ktorý spomaľuje rast chĺpkov v podpazuší
  • Bez parfumácie

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Aluminium Chorohydrate (chlorid hlinitý) – je soľ hliníka, ktorá je známa tým, že redukuje tvorbu potu v podpazuší. Uzatvára otvorené potné žľazy a redukuje tak tok potu, ktorý preniká na povrch pokožky.

3. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

8. Spilanthes Acmella Flower (Acmella oleracea) – je výťažok z novo objavenej exotickej rastliny, ktorý je použitý v produkte PIT STOP. Zmierňuje potenie a uvoľňuje potné žľazy spôsobom, ktorý môžeme prirovnať k botulotoxínovým injekciám.

V produkte PIT STOP Beauté Pacifique využíva svetovo patentovanú znalosť, keď sa aktívne zložky dostávajú do spodných vrstiev pokožky prostredníctvom nemedicínskych zložiek. Táto aktívna zložka uvádza potné žľazy do nečinnosti (uspáva ich), redukuje tvorbu potu aj kožného mazu. Výsledkom je menší telesný zápach a menšie množstvo potu.

13. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate – je molekulárne podobný hadiemu jedu. Had používa jed, aby paralyzoval svoju korisť. Zložku vyrába Švajčiarska farmaceutická spoločnosť, ktorá bola ocenená za túto výnimočnú technológiu. Keď sa používa v pleťovej kozmetike, redukuje pot, tak, že uvoľňuje svaly, podobne ako pri botulotoxínových injekciách. Spoločnosť Beauté Pacifique našla ďalšie využitie tejto zložky a využíva ju na uvoľnenie potných žliaz v podpazuší. Výsledkom je menší telesný zápach a menšie množstvo potu.

14. Chelidonine (lastovičník väčší) – dodáva produktu PIT STOP tri dôležité vlastnosti. Má protizápalový účinok, redukuje začervenanie po depilácii. AChelidonin spomaľuje rast chĺpkov v podpazuší. Má vplyv aj na vlasové folikuly – chĺpky sú po čase tenšie a jemnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o telo
? Ingredients: Aqua (Water), Aluminium Chlorohydrate, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Steareth-20, Propylene Glycol, Steareth-2, Caprylic/Capric, Triglyceride Glycerin, Alcohol, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Spilanthes Acmella Flower Extract, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Chelidonine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Laureth-4, Tetrasodium Iminodisuccinate

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.