Enriched moisturizing body lotion all skin types / Výživné telové mlieko na všetky typy pokožky 200 ml

Kód: B0100101
Akcia
€30
Skladom

Výživné hydratačné mlieko na všetky typy pokožky. Po použití telového mlieka budete mať neuveriteľne hladký a jemný pocit. Hydratácia vydrží mnoho hodín a vaša pokožka zostane hodvábne hladká. 

Detailné informácie

Podrobný popis

MOISTURIZING BODY LOTION – ALL SKIN TYPES / Hydratačné telové mlieko na všetky typy pleti

Telové mlieko na všetky typy pleti je obohatené o vitamíny A, C a E. Prostredníctvom skvalénu sa jednotlivé zložky dostávajú do najspodnejších vrstiev pokožky, kde prebieha proces regenerácie buniek. Všetkým typom pokožky poskytuje primeranú hydratáciu, zanecháva ju hebkú, zmierňuje podráždenie. Jednoducho sa nanáša na pokožku a je dobré ho použiť až po telovom peelingu, pretože pokožka je hydratovaná do hĺbky. Okamžite upokojuje podráždenú a slnkom spálenú pokožku.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Produkt na celé telo napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky
  • Výrazne zvyšuje stupeň hydratácie pokožky a zanecháva ju hebkú celé hodiny
  • Prírodný skvalén a vitamín A zabezpečujú odolnosť pokožky, vhodný aj pre nadmerne vysušenú pokožku
  • Výťažok z koreňa sladkého drievka redukuje podráždenie

HLAVNÉ ZLOŽKY:

3. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

4. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

21. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

22. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát) – je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

23. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

26. Glycyrrhiza Glabra (výťažok z koreňa sladkého drievka) - používa sa na hojenie rán, ukľudňuje podráždenú pokožku a poskytuje okamžitý komfort citlivej pokožke. Vďaka nemu pokožka lepšie toleruje silnejšie zložky bez vedľajších účinkov a citlivá pleť lepšie znáša účinné zložky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.