Masculinity moisturizing day creme for men / Hydratačný krém na všetky typy pleti pre pánov

Kód: A1000101
Akcia
Neohodnotené
€45
Skladom

Krém dodáva mužskej pleti dlhodobú hydratáciu bez pocitu mastnoty. Obsahuje skvalén, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zjemňuje ju. Kyselina hyalurónová udržuje vysoký stupeň hydratácie pleti počas celého dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

MOISTURIZING DAY CREME / Hydratačný denný krém pre pánov

Mužskej pleti dodáva dlhodobú hydratáciu bez pocitu mastnoty. Obsahuje skvalén, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zjemňuje ju. Kyselina hyalurónová udržuje vysoký stupeň hydratácie pleti počas celého dňa. Nicinamid (vitamín zo skupiny B) a sodium PCA udržujú hydratáciu aj na povrchu pokožky.

Krém vmasírujte na vyčistenú pleť – v malom množstve na tvár aj krk. Množstvo krému prispôsobte tak, aby krém do pokožky vsiakol bez zvyšku.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Okamžitá hydratácia – bez pocitu mastnoty
  • Pleť je vláčna, neleskne sa
  • Pleť je rozžiarená a príjemne vonia

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder( šťava z listov Aloe Barbadenis) – je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

3. Niacinamide – pôsobí najmä v mimobunkovom priestore (hmota, ktorá drží bunky pokope). Predlžuje biologický proces, ktorý kontroluje súdržnosť medzi bunkami a proces hydratácie buniek, až kým nie sú odstránené z povrchu pokožky.

5. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. . Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

16. Sodium PCA – pôsobí ako zmäkčovadlo a disponuje schopnosťou zvyšovať stupeň hydratácie pokožky a udržuje ju hydratovanú celé hodiny.

24. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát) – je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

26. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

27. Parfum/Fragrance (parfém/vôňa) – nedávno vyvinutá pánska vôňa, ktorá neobsahuje alergény.

29. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén)30. Hyaluronic Acid(kyselina hyalurónová)je zmes dvoch zložiek, ktoré tovria hydratačnú bariéru na povrchu pokožky a umožňujú tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.