• Výpredaj!
  • -15%
Mokosh Výživný samoopaľovací telový...

Mokosh Výživný samoopaľovací telový balzam Passionfruit 120 ml

Produkt bol vyvinutý tak, aby poskytoval krásne a rovnomerné opálenie, ktoré je viditeľné už pri prvej aplikácii. Exotická vôňa marakuje robí nanášanie prípravku na telo pôžitkom, zatiaľ čo precízne zložená receptúra ​​samoopaľovacieho prípravku v maximálnej možnej miere eliminuje zápach, ktorý je prirodzeným dôsledkom procesu bronzovania pokožky. Prírodná DHA dodáva pokožke opálenú farbu už po 8 hodinách, pričom erytrulóza tento efekt predlžuje. Jedinečný pomer DHA a erytrulózy umožňuje intenzívnejšie opálenie. Kakaové maslo dokonale regeneruje a premasťuje pokožku, kakaový extrakt ju vyživuje a chráni. Zloženie olejov z mučenky, baobabu a slnečnice robí pokožku ešte pružnejšou a posilňuje jej ochranný plášť, zatiaľ čo olej z koreňa mrkvy zvýrazňuje prirodzený odtieň opálenia. 

Posledné kusy v sklade
19,98 € 23,50 € -15%
S DPH

visa
 

Spôsob použitia:

Pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku vykonajte dôkladný píling na celom tele, pričom osobitnú pozornosť venujte oblastiam so sklonom k ​​suchosti (napr. členky, kolená, lakte a ruky). Naberte malé množstvo produktu a dôkladne a rovnomerne rozotrite na telo. Po nanesení prípravku si dôkladne umyte ruky a nechty. Po aplikácii samoopaľovacieho prípravku sa vyhnite kontaktu s vodou po dobu asi 5-8 hodín, preto sa dôrazne odporúča aplikácia cez noc.

100% vegan.

Zloženie (INCI): voda, kaprylový/kaprinový triglycerid, dihydroxyacetón, propándiol, skvalán, hydroxypropylcyklodextrín, erytrulóza, kakaové maslo z Theobroma, cetearylalkohol, cetearylglukozid, glycerylstearát, cetearyl so alcirbánium, prunután Olivát, olej zo semien Passiflora edulis (mučenka), olej zo semien Adansonia Digitata (baobab), olej zo semien Daucus Carota Sativa, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), extrakt zo semien kakaa Theobroma, tokoferol, xylitylglukozid, xylitylglukozid, A semikrozid, A Xantánová guma, trietylcitrát, kaprylylglykol, kyselina benzoová, parfum, benzylsalicylát, citronellol, hexylcinnamal, hydroxycitronellal, limonén, linalool

Mokosh
TM0043
2 položky
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu