• Výpredaj!
Ochranné detské rúško/Take Cair TC...

Ochranné detské rúško/Take Cair TC plus ffp3 Bio mask KIDS

Ochranné detské rúško

1,50 €
S DPH

visa
 

Ochranné rúško TAKE CAIR  je vyrobené z textílie, ktorá sa vyrába pomocou súčasnej najmodernejšej technológie. Práve vďaka tejto špičkovej metóde sa zamedzuje akémukoľvek prenosu biologických bakteriálnych zárodkov.

Rúško chráni pred biologickými patogénmi vďaka skvelému filtračnému výkonu. Používa sa predovšetkým na ochranu seba a takisto na ochranu druhých ľudí v okolí, v prípade zníženej imunity znižuje riziko infekcie chrípkou, peľovými alergiami, pandémiami a pred jemným prachom.  

Znovu použiteľné a umývateľné:

Ochranné rúško sa skladá z 3 vrstiev najmodernejších technických textílií, ktoré nestrácajú svoj ochranný účinok ani po praní. Ochranné rúško sa pohodlne nosí, je možné ho používať dlhšiu dobu a opakovane.

Popis veľmi vysoká separácia drobných častíc: filtračná schopnosť 99,9% pre častice o veľkosti 0,3µm (trieda FFP3) filtračná schopnosť 100% pre častice o veľkosti 0,5µm  

Výhody: znižuje riziko infekcie technológia viacstupňovej filtrácie veľmi pohodlné na nosenie na opakované použitie prepierateľné podľa vyššie uvedeného (filtračná schopnosť, použité textílie) ochranné rúško spĺňa definíciu triedy FFP3 podľa európskeho štandardu EN 149.

Maska je schválená podľa výrobcu TAKE CAIR  Smernicou EU 93/42 EHS a je definovaná ,ako zdravotnícka pomôcka. 

Režim na údržbu rúšok Take Cair FFP3: údržba rúšok  je vykonávaná prepláchnutím v rukách vlažnou vodou za použitia dezinfekčného mydla/mydla na pranie. Použitie pracích práškov sa neodporúča vzhľadom na abrazívnosť častíc pracích práškov. Po vyschnutí rúška je doporučované obe strany rúška (vnútorná a následne vonkajšia) nastriekať dezinfekčným prípravkom na plochy s obsahom minimálne 70% alkoholu a bez zahusťovadiel (napr. Izopropylalkohol). Počkať minimálne 30 minút na odparenie alkoholovej zložky. Maska je následne opäť vhodná na nosenie. V prípade nepoužívania dezinfekcie sa použiteľnosť rúška skracuje na polovicu jeho životnosti.

08000084
9 položky
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu