Forprost 400 mäkké želatínové kapsuly - cps 15x1 ks

Kód: 1850
€18,90
Skladom

Je výživový doplnok pre správnu funkciu prostaty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je výživový doplnok obsahujúci Serenoa repens, lykopén zo Solanum lycopersicum, boswelové kyseliny z kadidlovníka, zinok, kyselinu alfalipoovú, selén a vitamín E. Odporúča sa pri zníženom príjme uvedených látok zo stravy alebo ich zvýšenej potrebe. Vďaka Serenoa repens a Solanum lycopersicum má fyziologický účinok na FUNKCIU PROSTATY. Vďaka Boswellia serrata prispieva FORPROST™ 400 CPS v boji proti stavom lokálneho napätia. Vďaka zinku, selénu a vitamínu E prispieva FORPROST™ 400 CPS k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

SERENOA REPENS (BARTRAM) SMALL.: rastlina z čeľade Arecaceae, pôvodom zo Spojených štátov amerických. Tukovo-sterolový výťažok z tejto rastliny môže mať antiandrogénny účinok a má preukázateľný fyziologický účinok na činnosť prostaty. Okrem toho prispieva Serenoa repens k prirodzenej funkcii močových ciest. SOLANUM LYCOPERSICUM L. (RAJČIAK JEDLÝ): jednoročná rastlina, ktorá patrí do čeľade Solanaceae. Dozreté plody sú bohaté na vitamíny (predovšetkým A a C) a karotenoidy, z ktorých najvýznamnejší je lykopén. Lykopén je prírodné farbivo rozpustné v tukoch; môže mať antioxidačný účinok, neutralizuje voľné radikály a považuje sa za jeden z najsilnejších karotenoidov účinných proti oxidačnému stresu. Vďaka jeho účinku má Solanum lycopersicum fyziologický účinok na činnosť prostaty.

BOSWELLIA SERRATA ROXB. (KADIDLOVNÍK PÍLOVITÝ): Boswelové kyseliny sú triterpénové pentacyklické kyseliny terpénoidného podielu živice Boswellia serrata, rastliny, ktorá patrí do čeľade Burseraceae a pôvodom je z Indie. Boswelové kyseliny môžu potláčať aktivitu lipooxygenáz. Boswellia serrata má fyziologický účinok pri boji s lokálnymi stavmi napätia. ZINOK (GLUKONÁT ZINOČNATÝ): je esenciálnym prvkom vo výžive ľudí a podieľa sa na syntéze mnohých koenzýmov zapojených do najdôležitejších metabolických procesov. Zinok sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom. KYSELINA ALFA-LIPOOVÁ: antioxidant aktívny vo vodnej (cytoplazmatickej) aj v lipidovej fáze (typická pre bunkové membrány). Vďaka svojim vlastnostiam môže chrániť organizmus pred voľnými radikálmi vo vnútri aj mimo buniek. SELÉN (SELENIČITAN SODNÝ): esenciálny prvok prítomný v stopových množstvách v potrave ľudí. Je zapojený do obrany pred škodlivým účinkom vyvolaným reaktívnymi formami kyslíka a do regulácie redoxných reakcií v bunkách. Selén prispieva k prirodzenej spermatogenéze. VITAMÍN E (DL-ALFA-TOKOFERYLACETÁT): vitamín rozpustný v tukoch, ktorý je esenciálnou zložkou vo výžive ľudí. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, čím predchádza šíreniu aktivity voľných radikálov.

Určenie: pre mužov.

Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania: odporúča sa užívať 1 mäkkú želatínovú kapsulu denne, kapsula sa zapíja vodou.

Neodporúča sa prekročiť dennú dávku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí mladších ako 3 roky. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravú a vyváženú stravu alebo zdravý životný štýl. Výrobok sa neodporúča užívať u žien v plodnom veku a jedincov oboch pohlaví v predpubertálnom veku. Ak užívate lieky na zníženie hladiny cukru v krvi, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte v prípade známej alebo predpokladanej precitlivenosti na jednu alebo viacero zložiek výrobku. Kvôli prírodnému pôvodu niektorých zložiek sa šarže medzi sebou môžu líšiť vo vzhľade, najmä vo farbe.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.