iWHITE zubná pasta DARK Stains 75 ml

Kód: T30014
€7,99
Skladom

Dokonalý partner pre každodenné bielenie a starostlivosť o zuby. Pre dlhotrvajúci bieliaci účinok používajte pastu spoločne so zubnou kefkou a súpravou na bielenie zubov iWhite Dark Stains.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta je špeciálne navrhnutá a pomocou aktívneho bieliaceho zloženia pre každodenné použitie účinne bojuje a napomáha k odstráneniu škvŕn od kávy, čaju, tabaku a vína. Predchádza tvorbe škvŕn a má mimoriadny bieliaci účinok. Zabezpečuje svieži dych. Bieliaca látka PAP, obsiahnutá v zložení, aktívne bieli zuby bez toho, aby dochádzalo k narušeniu zubnej skloviny alebo poškodeniu ďasien. Častice aktívneho čierneho uhlia pomáhajú adsorbovať tmavé škvrny a pachy. Špeciálna častica vytvára na zubnej sklovine ochranný štít a tým predchádza vzniku nových tmavých škvŕn.

Je vhodná pre dospelých a deti od 12 rokov. Pre čo najlepší účinok čistite zuby po každom jedle, najmenej však dva krát denne, alebo podľa pokynov vášho zubného lekára. Pastu neprehĺtajte.

Nie je vhodná pre deti do 12 rokov. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Používajte len tak ako je uvedené v návode. Uchovajte na chladnom a suchom mieste pri teplotách 2°C až 25°C a chráňte pred teplom a priamym svetlom.

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.