RefluWard vrecká - plv 20x10 vrec

Kód: 1865
€22,40
Skladom

RefluWard sú vrecká príchuťou anízu na prirodzenú funkciu trávenia a ochranu žalúdka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok v tekutej forme obsahujúci opunciu, olivy, polyfenoly, sladké drievko, mätu, kivi a aktinidín. Vďaka opuncií obsahujúcej slizy majú vrecká uvoľňujúci a upokojujúci účinok na tráviaci systém. Mäta prispieva k prirodzenej funkcií trávenia, aktivuje tráviace procesy a predchádza problémom s nafukovaním a bolesťami brucha. Sladké drievko chráni žalúdok vďaka obsahu flavonoidov a jeho upokojujúce hojivé účinky môžu pomôcť aj pri zápale žalúdočnej sliznice. Pre tieto vlastnosti je užitočné v prípade žalúdočných vredov pri hiátovej hernii, gastritíde, kolitíde a gastroezofageálnej refluxnej chorobe. Aktínídia čínska (kivi) je rastlina pôvodom z Číny, obsahuje vitamín C, draslík, vitamín E, meď, železo a vlákninu. Enzým Aktinidín uľahčuje trávenie.

Spôsob použitia: obsah vrecka je určený na perorálne užitie. Pokiaľ Vám to lekár nezakázal, odporúča sa užiť obsah 1 vrecka/10 ml po každom z dvoch hlavných jedál alebo obsah 1 vrecka večer pred spaním. Vrecko jemne stlačte po bokoch a potraste ním, potom ho otvorte a obsah si vylejete priamo do úst.

Neodporúča sa prekročiť dennú dávku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí mladších ako 3 roky. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravú a vyváženú stravu alebo zdravý životný štýl. Ak ste tehotná alebo ak dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte v prípade známej alebo predpokladanej precitlivenosti na jednu alebo viacero zložiek výrobku. V prípade vysokého krvného tlaku neužívajte dlhodobo. Kvôli prírodnému pôvodu niektorých zložiek sa farba medzi jednotlivými šaržami môže líšiť. Výrobok uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote nižšej ako 25 °C na suchom a chladnom mieste, mimo zdroja tepla, svetla a vlhka. Neuchovávajte v chladničke ani mrazničke. Otvorené vrecko, ktorého celý obsah nebol použitý, sa musí zlikvidovať.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.