Rupisolv Vrecká - plv 20x4,5 vrec

Kód: RPSVBST
€18,40
Skladom

Rupisolv vrecká pre prirodzenú činnosť močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok obsahujúci citrát draselný, citrát horečnatý a inulín. Citrát draselný a citrát horečnatý môžu prispievať k prospešnému zvýšeniu hodnoty pH moču, čím sa zvýši jeho zásaditosť. Toto zvýšenie môže prispievať k zvyšovaniu rozpustnosti kryštálikov kyseliny močovej v moči a teda k zníženiu ich vytvárania. Inulín je rozpustná vláknina, ktorá vďaka svojej alkalizačnej vlastnosti môže byť užitočná ako doplnok pri prítomnosti kameňov kyseliny močovej v obličkách. Vďaka obsahu fytátov, najmä kyseliny fytovej môže inulín znížiť vstrebávanie vápnika, čím môže mať prospešné účinky aj pri výskyte kameňov oxalátu vápenatého v obličkách.

Spôsob použitia: Pokiaľ Vám to lekár nezakáže odporúča sa užívať obsah 1 alebo 2 vreciek denne ideálne s veľkým odstupom od jedla. Obsah jedného vrecka rozpustite v pohári vody (150 ml) a zamiešajte.

Neodporúča sa prekročiť dennú dávku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí mladších ako 3 roky. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravú a vyváženú stravu alebo zdravý životný štýl. Ak ste tehotná alebo ak dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte v prípade známej alebo predpokladanej precitlivenosti na jednu alebo viacero zložiek výrobku. Kvôli prírodnému pôvodu niektorých zložiek sa šarže medzi sebou môžu líšiť vo vzhľade, najmä vo farbe. usadeniny na dne a/alebo suspenzia na povrchu môžu byť spôsobené prírodným pôvodom niektorých zložiek.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.