Septoderm V dezinfekcia na ruky s rozprašovačom 500 ml

Kód: 70002777
Neohodnotené
Značka: Schülke
€7,19
Skladom

Septoderm V Dezinfekcia na ruky s rozprašovačom 500 ml. Tekutú alkoholový dezinfekčný prípravok, určení k hygienickému a chirurgickej dezinfekcií rúk. S obsahom zvláčňujúcich prísad pre extra ochranu pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Septoderm V Dezinfekcia na ruky s rozprašovačom 500 ml

je určený pre hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk a to vo všetkých typoch zdravotníckych zariadení, v ústavoch sociálnej starostlivosti, v laboratóriách, vo farmaceutickej a kozmetickej výrobe a vo všetkých inštitúciách, v ktorých je nutné zabezpečiť vysoký hygienický štandard.

 

Vhodný k dezinfekcií kože pred zákrokmi injekciami, odberom krvi a pred odstránením stehov atď.

Návod na použitie: 

používa sa neriedený. Aplikujte na suchú pokožku pomocou postreku alebo tampónom namočeným v prípravku. Pred zákrokom dodržte expoziční čas alebo nechajte prípravok na koži zaschnúť. Termoelektrické prístroje používajte až po úplnom zaschnutí prípravku. Neaplikujte v blízkosti očí a slizníc, do rán a na poškodenú kožu. 

Zloženie:

100 g septoderm sprey obsahuje následujúce aktívne látky:

  • 85 g etanol
  • voda, propan-1-ol, myristyl alkohol, glycerin, D-panthenol,

Upozornenie: Určené pre profesionálny trh. Nepoužívať na sliznice, na poškodenú pokožku alebo pri výskyte kožných onemocnení, do otvorených rán, do očí a v ich blízkosti. Termoelektrické prístroje používajte až po úplnom zaschnutí prípravku. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Skladovať v uzavretých obaloch, mimo zdrojov sálavého tepla, ohňa, nápojov, krmív, potravín a slnečného žiarenia.

Doba Exspirácie: 24 mesiacov

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.